Anti-grumbu maska Collamask

Collamask - ādas jaunība un skaistums jebkurā vecumā

Ar vecumu sejas āda zaudē izturību un elastību. Ar to saistītas arī ar vecumu saistītas izmaiņas, kā arī izmaiņas hormonālajos līmeņos, kas izraisa kalcija un mitruma zudumu. Samazināta estrogēna, primārās sievietes skaistuma hormona sintēze negatīvi ietekmē vizuālo izskatu: āda sāk grumt un sarauties, sejas kontūra kļūst mazāk definēta un piemērota.
Vēl nesen šādu problēmu risināšana bija iespējama tikai, izmantojot rhytidectomy - uck-up operāciju, izmantojot ķirurģiskas metodes. Procedūrai ir noteikti riski, un tā var radīt sarežģījumus, tāpēc zinātnieki ir izstrādājuši risinājumu, lai palīdzētu pārvaldīt novecošanas problēmas un novērst to parādīšanos. Mēs runājam par Collamask - kolagēna grumbu masku.

Jauniešu noslēpums

Collamask ir sejas maska, kuras tekstūra ir krēms. Maska sastāv tikai no dabīgām sastāvdaļām, kas ātri iekļūst dziļākajos epidermas slāņos, atjauno bojāto šūnu darbību, bagātina audus ar skābekli un uztur vajadzīgo mitruma līmeni. Rezultāts ir piemērots, stingrs un mirdzošs āds jebkurā vecumā.
Maskas unikalitāte ir tūlītēja ietekme un augsta efektivitāte. Redzamus rezultātus var sasniegt pēc pirmās lietošanas reizes, krēma sastāvdaļas neizraisa atkarību un nepastāv nepieciešamība pastāvīgi lietot.

Kā maska darbojas?

Ārstu meklējumi par Collamask Lielbritānijā parāda, ka krēms iesaka vadošie dermatologi, kosmetologi un pat plastikas ķirurgi. Sistemātiska maskas izmantošana ļauj sasniegt šādus rezultātus:

 • tīrīšana un poru kontrakcijas taukainai un kombinētai ādai;
 • palielināts turgor (stingrums) un elastība;
 • rhytids un dziļu grumbiņu samazināšana;
 • sejas konturēšana
 • ādas krāsas izlīdzināšana;
 • ādas problēmu kontrole (pūtītes, komedoni);
 • mitruma aizturi epidermas šūnās;
 • atjaunot bojāto šūnu darbību (kā daļu no kompleksās kosmētisko ādas defektu terapijas).

Svarīgs!Aminoskābes maskas sastāvā uzlabo dermas aizsargājošās īpašības un uzlabo audu imunitāti. Ja regulāri lieto aktīvās sastāvdaļas, tas veicina radikāļu, toksīnu un citu toksisku vielu aizvākšanu no dziļiem ādas slāņiem.
Collamask cena Apvienotajā Karalistē ir mazāka par vienas sejas kopšanas procedūras izmaksām skaistumkopšanas salonā, un, salīdzinot ar pieskāriena operācijas izmaksām, maskas priekšrocība kļūst acīmredzama.

Kvēpinātas sastāvdaļas jūsu skaistumam

Collamask sastāvs ir dabiski 100%. Maskas ražošanā nav nekādu kaitīgu sastāvdaļu, kas varētu izraisīt alerģiju, kairinājumu vai izraisīt iekaisuma procesus. Visas maskas sastāvdaļas tiek rūpīgi pārbaudītas un tiek dezaktivētas, tāpēc maskai ir izteiktas hipoalerģiskas īpašības.
Komponentu sastāvs:

Sastāvdaļa Efekts
Kolagēns Veselīgas un skaistas ādas galvenā sastāvdaļa. Šis proteīns padara ādu gludu, elastīgu, izlīdzina nelīdzenumu, padara kontūru precīzi definētu. Palīdz bojātu šūnu atjaunošanai.
Aminoskābes komplekss Uzlabo antioksidantu īpašības, noņemiet radikāļus un toksīnus no dziļajiem epidermas slāņiem.
Palmarosa (eļļa) Nogalina mikrobus un baktērijas, piemīt izteiktas antiseptiskas īpašības.
Zils māls Novērš lieko sebu un putekļus, liek pāri. Toni veido un atsvaidzina sejas ādu.
Betaīns Normalizē ūdens bilanci, hormonē sejas ādu.
Nātrija algināts Ekstrahēts no jūras aļģēm (fukusa, laminārijas). Noņem toksīnus no ādas.

Lai sasniegtu maksimālos rezultātus, ir jāzina, kā pareizi lietot Collamask.

Kā izmantot?

Collamask rokasgrāmata Apvienotajā Karalistē neiesaka masku izmantot biežāk nekā 2 reizes nedēļā. Lai saglabātu skaistumu un jaunību, maska regulāri jāizmanto atbilstoši norādījumiem.

 • Tīrīšana Pirms krēma lietošanas notīriet seju no putekļiem, netīrumiem un kosmētikām. Ir iespējams tvaicēt ādu dušā vai izlietnē ar karstu ūdeni.
 • Maskas pielietošana. Biezi uzliek nedaudz krējuma uz sejas un atstāj 15-20 minūtes.
 • Noņemšana Nomazgājiet masku ar siltu ūdeni (bez mazgāšanas līdzekļiem).
 • Mitrinošs. Uzklājiet mitrinošu želeju vai krēmu, kas piemērots konkrētam ādas tipam. Kur nopirkt?
 • Maskas popularitāte katru dienu palielinās un tiek veikta krāpšanas gadījumu un viltotu izstrādājumu pārdošana ar īstu aplikāciju. Lai ietaupītu naudu un būt pārliecinātam, ka iegūstat īstu produktu, vietnē Collamask pasūtiet Lielbritānijā oficiālajā tīmekļa vietnē tikai saiti, kas ir zemāk.

Kur nopirkt?

Maskas popularitāte katru dienu palielinās un tiek veikta krāpšanas gadījumu un viltotu izstrādājumu pārdošana ar īstu aplikāciju. Lai ietaupītu naudu un būt pārliecināti par īsto produktu.

Collamask

£78 £39

Order today to save £39 and receive free shipping and a satisfaction guarantee.

Tomorrow the promotion will be over.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*