Asonor Spray – anti-krākšanas šķīdums deguna terapijas ārstēšanai?

Asonor Spray

Griešana ir ārkārtīgi bieži sastopams stāvoklis, ar kuru saskaras vairāk nekā 90 miljoni pieaugušo.
No šiem 90 miljoniem cilvēku vairāk nekā 37 miljoni cilvēku ir regulāri apkrāpuši, tas ir apstāklis, ka, lai gan tas var likties nekaitīgs, tas var izraisīt daudzus medicīniskos apstākļus daudz nopietnāk, ka miega zudums.
Griešana raksturo vibrējoša skaņa, kas rodas, kad kakla un barības vada muskuļi miega laikā atpūšas, radot pazīstamu "krākšanas" skaņu.
Krākšana īslaicīgi var izraisīt bloķētu degunu vai saaukstēšanos vai gripu, bet indivīdiem, kuriem bieži ir bijusi skaļa krākšana, stāvoklis var liecināt par nopietnu veselības stāvokli, ko sauc par obstruktīvu miega apnoja.
Miega apnoja rodas, ja diskešu kakla muskuļi, kas miegā izraisa miegu, pilnībā atpūsties miega laikā un kavē elpošanas ceļu, ierobežojot elpošanas funkciju un izraisot elpas izzušanu.
Daudzi indivīdi, kas piedzīvo miega apnojas, turpina attīstīt nopietnas sirds un asinsvadu Skaistumsības un daudz vairāk cieš no sirdslēkmes, nekā cilvēki, kas gulstas bez krākšanas
Hroniska krākšana un miega apnoja var pat prasīt CPAP vai pastāvīgu pozitīvu elpceļu spiediena ierīci. CPAP mašīnas prasa lietotājiem valkāt masku, kamēr gulēt, un var maksāt tūkstošiem dolāru papildus telpu aizņemšanai guļamistabā un miega traucējumiem.
Labākais veids, kā novērst krākšanu un miega apnojas, ir novērst tā rašanos pirmajā vietā.
Mūsdienās tirgū ir daudz kratīšanas risinājumu, sākot no galvas siksnām, kas nofiksē žokļa vietu uz uztura bagātinātājiem, bet viens no jaunākajiem risinājumiem ir arī viens no visefektīvākajiem.
Asonoras antistringēšanas šķīdumsir jauns revolucionālas deguna aerosols, kas novērš šķidrumu no deguna kanāliem un rīkles, novēršot krākšanu pirms tā parādīšanās.
Šajā rakstā mēs apskatīsimiesAsonor Anti Snoring šķīdumsun uzzināt, kā tas darbojas, kā arī izpētīt dažus klīniskos pierādījumus, kas to atbalsta, lai palīdzētu jums izlemt, vai tas ir piemērots pretvēža krākšana jūsu vajadzībām.

Kas ir Asonor Spray?

Asonor ir jaunu revolucionāro krākšanas metode, kas atšķirībā no citiem produktiem tirgū.
Šī jaunā revolucionāro metodi, kas paredzēta krākšanas novēršanai, izveidota Dānijā, izmanto klīniski pierādītus principus, kas pierādīti zinātniskos medicīniskajos pētījumos, lai ievērojami samazinātu krākšanas rādītājus un novērstu šķēršļus, kas to izraisa, palīdzot personām, kas cieš no krākšanas, un viņu partneriem, iegūt labu nakts miegs.
Asonor šķīdums sastāv no vienkāršas, viegli lietojamas deguna aerosola, kas notīra elpošanas ceļus un uztur tās spēcīgu miega stundu laikā, novēršot sabrukšanas muskuļu parādību, kas veicina krākšanu un miega apnoja.
Asonor ir produkts no TannerMedico, kas ir viens no vadošajiem miega ārstu un krākšanas risinājumu piegādātājiem visā pasaulē.
Ražojot produktus, TannerMedico, kas atrodas Skandināvijā, ievēro stingrus Eiropas kvalitātes kontroles standartus.
Visa Asonor klinšu krākšanas risinājumu klāsts tiek izveidots, izmantojot DIN, Dānijas, Spānijas un Vācijas ražošanas metodes, nodrošinot augstu efektivitāti un tīrību.
Asonor ir piemērots cilvēkiem, kam ir visa veida krākšana, sākot ar vieglu, periodisku krākšanu līdz smagai hroniskai krākšanai, Asonor šķīdums spēj ātri un efektīvi novērst krākšanas pamatcēlošanos un miega laikā saglabāt elpceļu brīvu un dzidru.
Asonor šķīdums nodrošina cilvēkiem, kas cieš no krākšanas ar ļoti efektīvu alternatīvu ārstēšanai, piemēram, lāzerterapijai, kas var būt ļoti dārga un dod tikai īstermiņa rezultātus.
Viena no lielākajām atšķirībām starp Asonor un citiem pretpureļļu deguna aerosoliem tirgū ir tāda, ka Asonor saglabā pilnīgi pārredzamu produktu formulu politiku.
Tā vietā, lai izkliedētu to sastāvdaļas aiz patentētiem formulas, kas padara neiespējamu noteikt, vai produkts izraisa negatīvas blakusparādības, Asonor piedāvā visu to risinājumu sastāvdaļu sarakstu, kas pieejami gan produktā, gan uzņēmuma vietnē.

Kā darbojas Asonor Spray?

Asonor darbojas caur deguna paplašināšanās principu. Asonora formula satur vairākas sastāvdaļas, kas klīniski ir pierādījušas, ka ievērojami samazina krākšanas simptomus un veicina veselīgākus, regulārākus neierobežotus elpošanas veidus miega laikā.
Galvenā sastāvdaļa Asonor formā ir nātrija hlorīds. Nātrija hlorīda kā krākšanas ārstēšana pamato daudz klīnisko pierādījumu.
Londonas Sv. Džordžijas Skaistumsnīcas medicīnas skolas veiktais klīniskais pētījums izmantoja nātrija hlorīda šķīdumu, lai noteiktu savienojuma ietekmi uz krākšanu, un konstatēja, ka tas var būtiski samazināt krākšanas trokšņa līmeni, kā arī samazināt gaisa plūsmas pretestību [1].
Asonor satur arī polisorbātu 80, kas ir nejonu virsmaktīvā viela, ko parasti lieto deguna aerosolos, jo tā darbojas kā deguna kortikosteroīds [2].
Nagu kortikosteroīdu lokāla lietošana ir pārliecinoši pierādīta daudzos dažādos klīniskajos pētījumos, lai efektīvi ārstētu snoring cēloņus.
2004. gada Tesalijas Medicīnas skolas universitātes veiktais klīniskais pētījums atklāja, ka deguna kortikosteroīdu lietošana spēj ievērojami uzlabot elpošanu indivīdiem ar miega elpošanas traucējumiem [3] Vēl viens klīniskais pētījums, ko 2004. gadā veica Īrijas St Vincentas universitātes Skaistumsnīcā Elpošanas sistēmas miega traucējumu nodaļā, atklāja, ka intranazālo kortikosteroīdu lietošana var samazināt obstruktīvās miega apnojas un uzlabot gaisa plūsmu miega laikā, efektīvi apturot krākšanas procesu [4].
Visbeidzot, Asonor šķīduma piedāvātā intranazālā izsmidzināšanas metode ir pierādīta klīniskajos pētījumos, kas darbojas kā viena no visefektīvākajām krākšanas metodēm. Floridas universitātes veiktais zinātniskais pētījums atklāja, ka deguna skalošanas līdzekļa lietošana ievērojami samazina krākšanas biežumu pat smagās gulšņos [5].

Asonor Spray Griešanas šķīduma kopsavilkuma pārskats

Asonoru risinājumu pamato ar daudziem pārliecinošiem klīniskiem pierādījumiem, kas pierāda tās efektivitāti.
Tomēr vissvarīgākā Asonor šķīduma iezīme ir tās cena, salīdzinot ar ārkārtīgi dārgiem terapeitiskajiem risinājumiem.
Asonor ir pieejams tikai par USD 31,00 par vienu pudeli ar atlaidēm, kas pieejamas lielākiem pasūtījumiem, padarot to par vienu no rentablākiem risinājumiem tirgū.
Ja jūs meklējat visefektīvāko anti-snoring risinājumu tirgū, Asonor ir labākā pieejamā izvēle.

Asonor Spray

Order today and get free shipping and satisfaction guarantee

50% Only today!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*