BeezMax – Ortho krēms propolis, bišu vasks un bišu mutes dobuma sāpes?

BeezMaxir jauna veida locītavu sāpju papildinājums, kas izgatavots no medmāsa, vaska un medus bitēm.

BeezMax iezīmes

Tālāk ir tas, kas padaraBeezMaxīpašs:

 • Novērš sāļu uzkrāšanos
 • Dziedē locītavu un audu
 • Var samazināt sāpes un pietūkumu
 • 365 dienu garantija
 • 3 gadu pieredze nozarē
 • 100 000 apmierināti klienti

Sastāvdaļas BeezMax

 • Propolis ekstrakts
 • Bišu inde
 • Olīvju eļļa
 • Bišu vasks
 • Medus bišu ekstrakts
 • Kaštainu ekstrakts
 • Moth Wax ekstrakts

Kā ekstrakti no medus bitēm var izzināt locītavu sāpes

Bišu indes līdzeklis pret podagru ir alternatīva tradicionālās medicīnas pieeja. Bišu inde satur daudzas vielas, kas izraisa intensīvu ķermeņa iekaisumu, ieskaitot tos, kas padara bišu žņaudzošu, karstu un pietūkušas. Lielākie ķīmiskās vielas ir fosfolipāze A2 un melitīns - abi faktori izraisa galējas sāpes un iekaisumu.
Tātad, kā varētu kaut kas, kas izraisa iekaisumu un sāpes, faktiski samazina artrīta sāpes? Bišu indu savienojumi izraisa ķermeni, lai radītu vairāk no saviem pretiekaisuma hormoniem un attīrītu imūnsistēmu, lai "sūtītu palīdzību" artrīta locītavā.
Tā kā imūnsistēma darbojas, lai noskaidrotu kaitējumu bišu kauliņiem, tā arī labo un samazina iekaisumu jebkurā tuvumā esošajā šūnā. Pēc dažu pētnieku domām, bišu stīgieni pievērš uzmanību imūnsistēmai.
Lai izmantotu bišu indu terapijai, vispirms jums ir jāpārliecinās, ka jums nav alerģijas pret bitēm. Tālāk jums ir jāatrod vietējais biškopis vai pat apiterģists, kurš spēj vadīt žņaudzu, neapdraudot dārgo apputeksnētāju.
Varat izmantot arī tādu papildinājumu kā BeezMax. Ja jūs neesat dzīvojis pie apiterātija, var injicēt arī bišu inde, kas tiek iegūts sterilā šķīdumā, lai imitētu dīgšanu. Šī bišu inde ierīkošanas procedūra tika plaši analizēta, un, lai arī bērni vecāki nekā veci, tas kaitē bites.
Šī ārstēšana, ko parasti veic akupunktūristi, ietver atšķaidītu bišu mutes injicēšanu konkrētos acupoints tuvu locītavām. Ir pierādīts, ka tas strādā par artrīta sāpēm. Ja bišu dzēlieni vai apipunkcija nav pievilcīgi vai jums ir pieejami kā ārstēšana, planētai ir divas citas spēcīgas izvēles artrīta terapijas.

Pētījumi bišu stingumā un locītavu sāpes

Pētījumi atklāja, ka kurkumīns (nozīmīgākā dzeltenās garšvielu kurkuma sastāvdaļa) ir "augu izcelsmes ibuprofēns" ar salīdzināmu pretiekaisuma iedarbību, kā arī šīs zāles, bet bez bīstamām blakusparādībām.
Kurkumīns nāk no ķiploku augiem, kas ir saistīti ar ingveru. Tās saknes ir žāvētas un nogrieztas uz karstu oranžu pulveri, kuru Indijā lieto medicīnā gadsimtiem ilgi. Kurkulīns ir spēcīgs antioksidants, kas samazina OA sāpes, un vienīgā blakusparādība ir tā normālā forma, kas var novest pie krāsošanas.
Astoņu mēnešu pētījumā, kurā piedalījās 100 pacienti ar osteoartrītu, papildināšana ar kurkumīnu samazināja sāpes artrīta un samazināja iekaisumu. Citā analīzē, salīdzinot ar NSPL, tika konstatēts, ka kurkumīns ir labāks artrītisko locītavu sāpju un pietūkumu mazināšanā.

Ja lietotāji lieto arī asins atšķaidītājus, piemēram, varfarīnu, kurkumīns var palielināt šo zāļu asinssadedzināšanas iedarbību.

BeezMax

Order today and get free shipping and satisfaction guarantee

50% Only today!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*