DR Extenda

DR Extenda

DR Extenda ir specializēts pielikums, kas paredzēts tiem, kuri vēlas uzlabot ķermeņa tonusu un padarīt intīmo dzīvi daudzveidīgāku. Kompozīcijā ietilpst daudz aktīvo vielu, kas pozitīvi ietekmē organisma stāvokli.
Indikācijas un kontrindikācijas
Norādes ietver:
erektilās disfunkcijas pazīmes;
hipolipidēmija;
nogurums;
libido zaudēšana;
pastāvīga miegainība;
fiziskais nogurums;
stresu;
seksuālās aktivitātes zaudē interesi.
Galvenā kontrindikācija ir jebkura produkta sastāvdaļu izraisīta alerģija. Šīs zāles nevajadzētu lietot sievietēm, kurām iestājas grūtniecības periods vai baro bērnu krūts pienu.

Struktūra

Uz aktīvo vielu piedevām DR Extenda iekļauj šādu informāciju: zāļu Damiana lapu ekstraktu. Darbojas kā afrodisiaca un reģenerators. Paātrina veselības atjaunošanos. Garantēta urinācijas problēmu novēršana; ekstrakts BOCKSHORNKLEE. Atbildīgs par testosterona atbrīvošanas intensitātes palielināšanu. Novērš problēmas ar spēju; ekstrakts POMEGRANĀTS. Uzlabo spermas kvalitāti. Iepludinot prostatus, tas palīdz palielināt dzimumtieksmi. Papildu izmantot pēc iepriekšējas konsultācijas ar ārstējošo speciālistu.

Lietošanas instrukcija

Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, ieteicams lietot vienu tableti 20-30 minūtes pirms brokastīm un viena tablete pirms pusdienas. Ir nepieciešams dzert lielu daudzumu ūdens. Sānu vērtība Ar trīsfāzu efektu parādās iespēja likvidēt impotences problēmas. Zāles ir viegli lietojamas, caur kurām dzimumakta intensitāte tiek paplašināta vispārīgi. Garantēta ātra un efektīva erekcijas sasniegšana, tādējādi kopumā palielinot spermatozoīdu skaitu un kvalitāti. Atbilde uz stimulēšanu palielina tā kvalitāti. Tas nodrošina pareizu ķermeņa darbību. Imūnās sistēmas stiprināšana veicina labklājības normalizāciju un samazina sviedru veidošanos. Pēc dzimumakta ķermenis atjaunojas daudz ātrāk.

Kā tas strādā?

Sākotnējā fāzē organisms aktīvi mitrina, iepriekš sagatavo darba fāzei. Laikā faktiskās fāzes paplašināšanās asinsvadus apakšējā ķermeņa, kas uzlabo asins plūsmu no kuģiem tieši uz dzimumlocekļa erektilos audos. Rezultātā tā sasniedz dzimumlocekļa intensīvu apriti, normālu erekcijas ceļu. Tādējādi erekcijas ilgums ir ievērojami uzlabojies. Stabilizācijas posmā, kas ilgst divas nedēļas, ķermeņa stāvoklis sāk stabilizēties. Šīs fāzes laikā ķermenis pilnībā atjauno normālu erekciju. Efekts saglabājas ilgu laiku.

Atsauksmes

Dr Extenda

Order today and get free shipping and satisfaction guarantee

50% Only today!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*