EcoSlim diētas pilienu pārskats

EcoJaunumi Uk reviewEcoJaunumi, šķiet, ir populārs nosaukums, kad runa ir par uztura bagātinātājiem. Ir pieejami vismaz divi uztura bagātinātāju veidi, kuriem ir kopīgs nosaukums, un mēs pat atradām dažas "EcoJaunumi" novājēšanas kapsulas un tabletes. Lai padarītu lietas mazliet mulsinošākas, ir pieejams arī "Eco Jaunumi" svara zudums.Šīs pārskatīšanas nolūkā mēs koncentrēsies uz EcoJaunumi diēta, ko izplata viens un tas pats uzņēmums, kas izplata Catch Me Patch diētas plāksterus.
Nosaukums EcoJaunumi var nebūt unikāls, taču tā atšķirīga augļu izcelsmes etiķete cilvēkiem būtu jāpalīdz to nošķirot no mazāka izmēra zaļās etiķetes, kas piestiprināta EcoJaunumi diētas pilienam, ko ražo Native Remedies.

Reklamētās priekšrocības

 • Apstājas, ka jūs jūtaties izsalcis
 • Degina jūsu tauku krājumus
 • Palielina metabolismu
 • Uzlabo muskuļu masu
 • Sniedz jums plānu, tonizētu ķermeni

Kas ir EcoJaunumi un kā tā darbojas?

how to use diet dropsEcoJaunumi ir svara zudums, kas ražots šķidrā veidā. Šāda veida produkti parasti ir ļoti koncentrēti, tāpēc dažiem pilieniem katrā devā parasti ir pietiekami, un tie tiek novietoti zem mēles, nevis norīt.
Āda zem mēles ir ļoti plānas, tāpēc aktīvās vielas viegli uzsūcas. Sakarā ar to, ka tie nav jāārstē, uztura pilieni tiek uzskatīti par ātrāk rīkiem nekā tradicionālie uztura bagātinātāji, bet efektīvas piegādes metode nav viss. Izmantoto sastāvdaļu kvalitāte ir ikdienā tikpat svarīga kā uztura pilieni.
Tomēr, ja formulējums darbojas vēlamajā veidā, cilvēkiem, kuri lieto EcoJaunumi diētu, vajadzētu atrast bada strups, kas parasti rodas kaloriju kontrolēta diētas dēļ, ir mazāk uzmanības. Ja pilieni veiksmīgi uzlabo vielmaiņu, organisms dega papildu kalorijas.
Ja ar samazinātu kaloriju daudzumu un palielinātu kaloriju apdegumu kombinācija izraisa kaloriju deficītu organismā, tas sāk degt taukus.
Neliela kaloriju diēta bieži rada zināmu muskuļu zaudējumu, tādēļ, ja EcoJaunumi var palielināt muskuļu masu, nevis samazināt, tas var būt tikai laba lieta.

Galvenās sastāvdaļas - Kas Formulā

Oficiālajā vietnē tiek minētas tikai piecas sastāvdaļas. Nav iekļaušanas rādītāju, un nav skaidrs, vai tas ir pilnīgs saraksts, vai arī var būt iesaistītas citas sastāvdaļas.

 • Fucus Vesiculosus:Burbuļavu ekstrakts, kas bagāts ar jodu. Vairogdziedzeris izmanto jodu, lai ražotu hormonus, kas ir nepieciešami veselīgam metabolismam, tādēļ joda sastāvdaļas var atrast visu veidu diētas piedevās.
 • 5-HTP:5-hidroksitriptofāns paaugstina serotonīna līmeni. Bieži pazīstams kā labs hormons, serotonīns var uzlabot garastāvokli un palīdzēt novērst ar uzturu saistītu noslāņošanos un depresiju. Mierīgāks prāta stāvoklis arī samazina vēlmi komfortablu ēst.
 • Guarana:Augļu ekstrakts, ko bieži pievieno enerģijas dzērieniem. Aktīvā viela ir kofeīns, bet guarana atbrīvo to lēnā un vienmērīgā veidā, kas ļauj ilgstošus ieguvumus. Guarana ir divējādā ziņā izdevīga tādā formulējumā kā šis, jo kofeīns ir pierādīts metabolisma pastiprinātājs.
 • Yerba Mate:Krūmu ekstrakts, kas nodrošina vieglu stimulāciju un var palīdzēt uzlabot ķermeni. Šeit klātbūtnei vajadzētu piedāvāt zināmu aizsardzību pret uztura izraisītu nogurumu.
 • Tauku sadedzināšana RX maisījums:Patentēta cinka piruvāta, linšķiedras eļļas, lecitīna, l-karnitīna un cinka citrāta maisījums. Lai gan sastāvdaļas var atrast daudzās tabletes ar uzturu, šo īpašo maisījumu parasti lieto uztura plāksteros, tāpēc mēs esam pārsteigti, ka to pievieno šeit. Mēs arī zināmā mērā esam nobažījušies par to, ka EcoJaunumi paziņo, ka "plāksteri ietver arī šādus pārbaudītus tauku dedzinošas sastāvdaļas ...", un tām jābrīnās, vai Fat Burning RX maisījums ir norādīts kļūdaini.

EcoJaunumi klientu atsauksmes

Mēs nevarējām atrast klientu atsauksmes par EcoJaunumi diētas pilieniem.

EcoJaunumi blakusparādības un veselības problēmas

Oficiālajā vietnē ir sniegts diezgan standarta brīdinājums, ka noteiktiem cilvēkiem, pirms sākat lietot pilienus, būs jālūdz medicīniska palīdzība.

 • Grūtnieces vai barojošās mātes
 • Cilvēki līdz 18 gadu vecumam
 • Personas ar zināmu medicīnisko stāvokli

Tas ir labs padoms, bet mēs uzskatām, ka tas ir nepilnīgs. Cilvēki, kuri lieto zāles vai plāno lietot EcoJaunumi kopā ar citu produktu, būtu prātīgi arī meklēt medicīnisko palīdzību.

Ražotāja uzticamība

Ražotāja identitāte un atrašanās vieta nav atklāta oficiālajā ES tīmekļa vietnē, taču mēs atradām divus tālruņa numurus. Viens, šķiet, atrodas Anglijā, otrs atrodas Turcijā.

Iepirkuma iespējas un apsvērumi

EcoJaunumi ir neparasts produkts, jo, lai gan tas tiek tirgots tikai tiešsaistē, klientiem, kuri vēlas pasūtīt pasūtījumu, tas jādara, izmantojot amerikāņu bezmaksas tālruņa numuru. RRP ir 85 ASV dolāri (vai ekvivalents £) par vienu pudeli, taču šī pārskata laikā tā tika samazināta līdz 40 ASV dolāriem. Kuģim nav jāmaksā papildu maksa, un, aplūkojot oficiālo vietņu noteikumu un nosacījumu lapu, pilieni tiek nosūtīti Royal Mail, tāpēc izplatīšanas centrs atrodas kaut kur Lielbritānijā.

Garantija

EcoJaunumi diētas pilienus neatbalsta naudas atmaksas garantija.

Bottom Line

Neviena no uzskaitītajām sastāvdaļām nespēj uzlabot muskuļu masu, bet, aplūkojot zāļu formu kopumā, ir ļoti iespējams, ka EcoJaunumi palīdzēs uzlabot svara zudumu, ja pilienus lieto kopā ar kaloriju kontrolētu uzturu un fizisko aktivitāti.
Tomēr klientu atsauksmju nav, lai norādītu, vai tas tā ir. Cena ir diezgan saprātīga, taču nav naudas atmaksas garantijas. EcoJaunumi diētas pilieni nav bez potenciālajiem, bet tie nedaudz salīdzina ar dažām citām pieejamajām iespējām.

Ieteicamie svara zuduma produkti

Fat BurnerKaut arī diētas pilieni ir alternatīvs līdzeklis svara zuduma sastāvdaļu ieviešanai, it īpaši tiem, kam ir grūtības norīt tableti vai kapsulu, iesakām meklēt citur.
Mums ir mūsu labāko produktu lapa, kurā mēs uzskaitām, ko mēs uzskatām par visizdevīgākajiem novājēšanu produktiem, kas šobrīd pastāv.

Eco Slim

Order today and get free shipping and satisfaction guarantee

50% Only today!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*