LumiSkinpārskatīšana: vai tā tiešām ir efektīva?

LumiSkinpārskatīšana: vai tā tiešām ir efektīva?

LumiSkin Ievads

LumiSkin ir patentēta sastāvdaļa no Sederma, viena no lielākajām un vispazīstamākajām kosmeceutikas preparātiem pasaulē, kas ir īpaši izstrādāta, lai sniegtu priekšrocības, kas saistītas ar ādu, un kas galvenokārt sastāv no savienojuma, Diacetyl Boldine (DAB).

Ko LumiSkin pieprasīt

apple-ring-diamond-cbd-oil

Saskaņā ar ražotāja apgalvojumiem šo patentēto sastāvdaļu var ievadīt dažādos ādas kopšanas līdzekļos, lai nodrošinātu šādus ieguvumus:

 • Regulējiet virsnieru funkcijas un kalcija līmeni, kas arī samazina ādas pigmentāciju
 • Netieši inhibē tirozīnazes, prekursoru, kas aktivē melanīnu, ādas dabisko pigmentu, lai atvieglotu jūsu tumšās plankumus un uzlabotu jūsu sejas dabisko spožumu
 • Palīdz novērst fotoattēlu bojājumus, ko izraisa UV un hiperpigmentācijas aktivitātes, ko izraisa citi faktori, kas var izraisīt ādas kļūdu
 • Šo patentēto sastāvdaļu var pievienot dažādām produktu kategorijām, piemēram, tām, kas uzskaitītas turpmāk, lai uzlabotu to ādas balināšanas prasības un funkcijas:
 • Porcelāna sejas pulveris
 • Dienas krēms ar saules filtriem
 • Anti-tumši loki
 • Anti-novecošanās ādas balināšanas maska

LumiSkin Ražotāja detaļas

Šo patentēto ādas kopšanas sastāvdaļu ir izstrādājusi un ražojusi Sederma, tā pati firma, kas atrodas aiz Matrixyl sērijas, daudzpeptīdu kompleksiem, kuri plaši izmantoti dažāda kategoriju anti-novecošanās produktos. Sederma dibināta 1964. gadā un vēlāk, 1997. gadā, kļūstot par Croda International Group meitasuzņēmumu, "Sederma" ir veltīta aktīvo sastāvdaļu attīstībai un novatorisku kosmētikas koncepciju radīšanai, pamatojoties uz biotehnoloģijas, smalkās ķīmijas un augu ekstrakcijas meistarību. " Parīzes R & D un ražošanas uzņēmums ir vadošais izstrādātājs plaša spektra augstas veiktspējas sastāvdaļām, ko parasti ievada plaša mēroga matu kopšanas un ādas kopšanas līdzekļu klāstā.

Darbs LumiSkin

Šis produkts darbojas, netieši inhibējot melanīna ražošanu, inhibējot tirozīna ceļu un ražošanu, vienlaicīgi regulējot arī virsnieru funkcijas un kalcija līmeni.

LumiSkin Sastāvdaļas

LumiSkin ievadītā sastāvdaļa ir Diacetyl Boldine (DAB). Tas izgaismo tumšus plankumus un izgaismo jūsu vispārējo ādas toni, netieši inhibējot tirozīnazes aktivitāti. Tas ir melanīna priekštecis, kas, aktivējot, rada vairāk ādas pigmenta. DAB samazina kalcija līmeni un ietekmē virsnieru funkcijas, lai veicinātu vieglāku un gaišāku ādas toni.

LumiSkinprof

 • LumiSkin ir izstrādājusi viena no pasaulē lielākajām un labi pazīstamajām kosmētikas līdzekļu laboratorijām Sederma.
 • Pamatojoties uz neatkarīgu pētījumu, kas veikts saistībā ar LumiSkin iedarbīgumu, pētnieks atzīmēja, ka DAB izraisīja 25 procentu tumšo plankumu uzlabošanos tikai pēc 2 mēnešiem, turpinot lietot šo patentēto sastāvdaļu.

LumiSkin Cons

 • Iespējams, ka sastāvdaļai būs jāveic turpmāki neatkarīgi efektivitātes pētījumi.
 • Ražotājs nesniedz detalizētu informāciju par LumiSkin plaši pieejamu, lai arī pēc pieprasījuma ir pieejami detalizēti dokumenti.

LumiSkin blakusparādības

Pamatojoties uz profesionāliem ieteikumiem, LumiSkin nedrīkst ņemt vērā šādos apstākļos, lai izvairītos no negatīvām blakusparādībām:

 • Lietotājs ir jaunāks par 18 gadiem, grūtniece vai baro bērnu ar krūti
 • Citu zāļu lietošana vai papildināšana, tostarp citronskābe, kalcija karbonāts un alumīnija hidroksīds
 • Lietotājam ir atvērtas brūces

Norādes

LumiSkin jālieto kosmētikas un personīgās higiēnas līdzekļos, kuru mērķis ir nodrošināt ādas balināšanu.

Galīgais spriedums

LumiSkin pamatā ir intensīvs P & A darbs, bet ir arī citi faktori, kas ietekmēs tā potenciālu, ja tos papildinās jūsu ādas apgaismošanas produkti. No jūsu puses vislabāk ir iegūt šo sastāvdaļu no komerciāliem produktiem, nevis tīrā formā.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*