Mulberry’s Secret – sejas krēms – atsauksmes, viedokļi, cena

Mulberrys Secret

Mulberry's Secret - Produkta apraksts (no ražotāja)

Mulberry's SecretDzidrs serums ir daudzu gadu zinātnisko pētījumu rezultāts. Tas ir balstīts uz dabisko apgaismošanas sastāvdaļu komplektu no zīdkoka un balto liliju ekstraktiem. Mulberris Secret ir unikāls krēms, kas palīdz saglabāt sejas ādu kvēlojošām un kopjošām.Tumši plankumiuz ādas ir pārmērīgas melanīna pigmentācijas pazīmes. Tas notiek kā aizsardzības reakcija uz saules stresu vai arī tas var būt saistīts ar ģenētiku. Mulberry's Secret kontrolē un apkaro šīs problēmas.

Tłumaczenie…

Komentāri un atsauksmes par šo sejas krēmu
"Mans labākais draugs Niki izmanto MulberrysSecret. Es to neticu, un pats par sevi bija jādara zināms pētījums. Es nevaru uzskatīt, ka jums ir izdevies atrast to krājumā! Es zinu, ka Niki nometne drīzumā kļūs tukša, tāpēc es viņai par to teicu. Tas ir veiksmes treniņš, paldies! "
"Manai meitai vajag skaistāku ādu. Es patiešām ceru, ka tas ir risinājums. Liels paldies."

Mulberry's Secret sastāvdaļas

MULBERRY EXTRACT - nodrošina pienācīgu vispārējo tonusu, nodrošina ādas spīdumu un nodrošina to ar vitamīniem. Arī: betaīns, lakrica ekstrakts, pienskābe, E vitamīns, rozmarīna eļļa, kaolīns, pantenols, alantoīns.
Izmantojiet to vismaz 4 nedēļas

Ekspertu viedoklis par šo krēmu

Gaiša un pat sejas krāsa ir ikviena meitene, par kuru sapņo. Daudzos kosmētikas līdzekļos ir agresīvas balināšanas sastāvdaļas, kas tikai īslaicīgi atvieglo pigmentētās zonas. Problēma ir tāda, ka pēc ārstēšanas šīs jomas kļūst vēl tumšākas.
Omega gaismatas ir patentēts jauninājums, kas pamatojas uz mūsdienu "molekulārā dizaina" metodi, kas ražo aktīvo piperonila spirta un linolskābes kombināciju no saflora sēklām.
Ekskluzīvā tehnoloģija ļauj aktīvām vielām iekļūt ādas šūnāscik dziļi vien iespējams.Nevienam citam produktam nav šāda efekta. Tas uzlabo krāsas maiņu apgabalos, kur tas ir nepieciešams. Tas neitralizē melanīna krāsojošo efektu un aizsargā šūnas no agresīviem vides faktoriem un stresa.
Tas satur tikai nekaitīgus un pārbaudītus komponentus. Serums ir ieteicams arī cilvēkiem ar jutīgu ādu: tajā nav parabenu, mākslīgo krāsu, minerāleļļu vai dzīvnieku izcelsmes produktu.

Mulberrys Secret

Order today and get free shipping and satisfaction guarantee

50% Only today!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*