Prostect Review: cik drošs un efektīvs ir šis produkts?

Prospekta pārskats

Prostect ir papildinājumu marka, kuras mērķis ir prostatas dziedzera veselība - valriekstu formas dziedzeris, kas var kļūt paplašināta kā vīrietis. Kaut arī liels skaits vīriešu cieš no tā, dažiem būs sliktāki simptomi nekā citi, kas var ietvert palielinātu urīna biežumu, nespēja pienācīgi iztukšot urīnpūsli, sāpīga urinācija un traucēta miega dēļ vairākiem vannas ceļojumiem. Prostec var palīdzēt atbrīvot visus šos simptomus un tos pārdod, izmantojot tīmekļa vietni Precision Herbs. Vietnē tiek sniegta informācija par uzņēmumu, to priekšstatu un misiju attiecībā uz patērētāju veselību, taču ir maz detaļu par faktisko Prostect produktu.

Prostect Produkta informācija

Prostect izmanto dabiskas sastāvdaļas, lai nodrošinātu prostatas dziedzera uzturvērtību. Diemžēl ražotāja vietnē ir ļoti maz informācijas par to, kā produkts darbojas, nav FAQ sadaļas vai klientu atsauksmes. Kaut arī ir sniegta zināma informācija par izmantoto sastāvdaļu tīrību, Prostect formulā nav veikta klīniskajā testēšanā sniegto datu sniegšana vai citēšana. Precision Herbs pārdod Prostect tieši patērētājam par 35,31 ASV dolāriem par vienu pudeli (viena mēneša piegāde), bet nav norādes par naudas atdošanu vai garantiju par klientu apmierinātību.

Specifiskās sastāvdaļas Prostect ietver

Saw Palmetto, Pygeum, Bee Pollen, nātrene, Fenugeek, L-Glutamic, L-Glicīns, Angelica, dālijas, Ķirbju vīnogulāji, cinks
Prostect formula balstās uz vairākiem augu un botāniskiem ekstraktiem, lai palīdzētu mazināt simptomus, kas saistīti ar prostatas dziedzeri. Lielākā daļa problēmu, kas saistīti ar dziedzeru, ir saistīti ar paplašināšanos, izraisot spiedienu uz urīnceļu. Ja izmērs tiek samazināts * vai tiek kontrolēts, vīrietis uzskata, ka ir vieglāk iztukšot urīnpūsli pilnībā un viņam nav nepieciešams veikt tik daudz ceļojumu uz vannas istabu. Starp galvenajām sastāvdaļām, kas tiek izmantotas, ir Saw Palmetto un Pygeum, kuras abas bieži tiek iekļautas populārās prostatas formās - minerālcinka, kas ir būtiska vīriešu reproduktīvai veselībai, kā arī nātru, ķirbju vīnogulājus, dālijas, bišu ziedputekšņus un sīpolu. Diemžēl nav izskaidrojuma par kādu no sastāvdaļām, kas apgrūtina patērētājus, kas nav pazīstami ar šāda veida papildinājumu, lai novērtētu tā vērtību. Tomēr formula ir dabiska, tādēļ tai nevajadzētu radīt kaitīgas blakusparādības, kā arī tas nedrīkst mijiedarboties ar citām zālēm.

Prostect priekšrocības

  • Galvenās sastāvdaļas ir uzskaitītas
  • Prostatas nedrīkst mijiedarboties ar zālēm
  • Precīzijas garšaugi ir cienījama kompānija
  • Produkts ir pieņemams

Protestu trūkumi

  • Zinātniskās pārbaudes dati nav sniegti
  • Nav minēts neviens galvojums
  • Sastāvdaļas nav pilnībā izskaidrotas
  • Informācija par produktu ir ierobežota

Prostect Bottom Line

Kaut arī Precision Herbs ir laba kompānija, kas piedāvā virkni kvalitatīvu piedevu, patērētājiem jāsniedz visaptverošāka informācija par viņu produktiem. Formulā izmantoto sastāvdaļu saraksts ir sākums, bet ir jāsniedz vairāk skaidrojumu par to, kā viņi strādā. Ņemot vērā galveno aktīvo sastāvdaļu skaitu, šķiet, ka Prostect varētu pozitīvi ietekmēt prostatu, lai gan tā ir vairāk veidota kā veids, kā uzturēt veselīgu prostatu, nevis būtiski ietekmēt jau esošo prostatu.

Prostect

Order today and get free shipping and satisfaction guarantee

50% Only today!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*