Real Quit – Kā atmest smēķēšanu cigaretēm reālai programmai?

Real QUITir produkts, kas palīdz pārtraukt jūsu vēlmi smēķēt cigaretes, palīdzot jums kļūt veselīgākam un pārtraukt savu dārgo un nedrošo paradumu.

Šis komplekts ir pieejams vairākos daudzumos, nodrošinot, ka jūs un jūsu draugi var atgūt kopējo ķermeņa labsajūtu.

Kas ir Real Quit?

Viens no lielākajiem ieradumiem, ar kuriem amerikāņi joprojām piedalās, neraugoties uz nelaimīgajiem blakusefektiem, ir smēķēšanas cigaretes. Šīs atkarīgās spieķi ir domātas, lai palīdzētu jums izvairīties no stresa, taču tie rada risku daudzām plaušu slimībām.
Katrā iepakojumā varat viegli apskatīt brīdinājumu, kas parāda, cik bīstami tie ir.
Tāpat kā jebkura atkarība, ir grūti pāriet no smēķēšanas, kad esat ieslodzīts. Ir plāksteri, smaganas un citas metodes, kas apsola palīdzēt, bet radītāji aiz mugurasReal QUITizmantot unikālu pieeju.
RealQUIT magnēti ir paredzēti, lai palīdzētu jums apkarot savu atkarību no cigaretēm un nikotīna, palīdzot jums ar bioaktīvām īpašībām, kuras jūs parasti neredzat nekur citur.
Lielākā daļa citu plānu liek jums ķerties pie svara vai atgriezties pie paradumiem, ko jūs esat izmisīgi mēģinājuši pārtraukt, taču RealQUIT vienkārši palīdz pārtraukt vēlēšanos pilnībā.
Lai gan citiem produktiem ir tikai 34% veiksmes rādītājs, šī iespēja palīdz vairāk nekā 90% lietotāju noķert smēķēšanas ieradumus.
Smēķēšana ir neveselīgs ieradums, un jūs apdraudat cilvēkus, kad esat ap jums. Jūsu relaksācijas veids nevajadzētu pakļaut riskam citus, un tam nevajadzētu pakļaut savai dzīvei draudus.
Kamēr jūs meklējat, lai atrastu citu veidu, kā nomierināt savu stresu, atbrīvojiet sevi no savas smēķēšanas atkarības ar RealQUIT.

Kā darbojas RealQUIT?

Iemesls, ka RealQUIT ir efektīvs, ir saistīts ar dažiem dažādiem iemesliem. Šis līdzeklis apvieno bioaktīvo magnētu un akupresūras lietošanu.

Bioaktīvie magnēti piedāvā īpašu pārklājumu uz diriģenta, padarot tos drošus jutīgai ādai. Magnēti velciet pret otru, lai mazs spiediens uz konkrētu punktu jūsu ausīs.
Akupresūra ir terapijas veids, kas ietver spiedienu uz dažādiem ķermeņa punktiem, lai noteiktu noteiktu atbildes reakciju.
Jūsu auss ir piepildīts ar dažādiem punktiem, un cerības RealQUIT kas ir likvidēt jūsu vēlmi smēķēt ar spiedienu.

RealQUIT izmantošana

Jums vajadzēs ievietot iekļautos magnētus pareizajā vietā, lai palīdzētu bloķēt aktivizētājus, kas liek jums justies vajadzībai pēc cigarešu. Paņemiet pirmo Real QUIT magnētu, viegli ievietojot to pirkstu galā.
Jums būs jāizmanto mazāks magnēts auss priekšpusē, tā augšpusē. Tad jūs saglabājiet šo magnētu uz auss, novietojot lielāko uz aizmuguri.
Lai iegūtu vēlamos rezultātus, šie magnēti paliek uz auss aptuveni trīs līdz četras stundas. Jums vajadzētu mēģināt nodrošināt, ka šis magnēts paliek pie auss, kad jūs esat mierīgs, nevis pielietojiet tos stresa laikā.
Magnēti paliek izmantoti apmēram nedēļu.
Tā vietā, lai jūs šobrīd pieprasītu pārtraukt smēķēšanu, nākamajās sešās dienās jums faktiski ir jāglabā smēķēšana, kamēr tu valkā magnētiskos līdzekļus. Septītajā dienā ir pienācis laiks atmest.
Jums būs jāturpina lietot magnētus vēl 20 līdz 25 dienas, lai pilnīgi sacietētu savus šķelto paradumus.

Real Quit cenu noteikšana

Lai beidzot atturētos no smēķēšanas ar RealQUIT, jūsu izmaksas pilnībā būs atkarīgas no tā, cik lielu daļu no produkta vēlaties uzreiz uzņemties. Viena RealQUIT kastes cena mazumtirdzniecībai ir EUR 52,00, taču ceļā saņemsiet atlaides.
Izvēlēties no:

  • Viena kaste par EUR 42,00 (10 eiro atlaide)
  • Divas kastes par EUR 64,00 (40 eiro atlaide)
  • Trīs kastes par € 99,00 (atlaide € 57,00)

Visi pirkumi tiek piegādāti ar bezmaksas piegādi, tādēļ, iegādājoties vairāk kastes, netiks iekasētas papildu maksas.
Diemžēl ikvienam ir atšķirīgs veids, kā tikt galā ar smēķēšanas atkarību. Ja konstatējat, ka RealQUIT nepalīdz jums efektīvi pārtraukt smēķēšanu, jums ir līdz 30 dienām, lai sāktu atgriešanos, lai saņemtu pilnu kompensāciju.

Real Quit Contacts

Ar šādu jutīgu produktu jūs vēlaties pārliecināties, vai jūs zināt visu, kas jums jāzina par RealQUIT shēmu. Ja jums ir jāatrod atbildes uz saviem jautājumiem, jums būs jāsazinās ar klientu apkalpošanas komandu.
Tos var sasniegt, nosūtot e-pastu uz [e-pasts aizsargāts] Komanda ir pieejama, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem visu nedēļu jebkurā diennakts laikā.

Real Quit Secinājums

Real QUIT nav krāpšana, kas sola palīdzēt jums pārtraukt smēķēšanu, vienlaikus pasliktinot. Jūs varat beidzot novērst nelietderīgu smaganu lietošanu, taču jums arī nebūs jācieš, cenšoties nostiprināt savu gripa ar aukstu tītaru režīmu.
Tas ir labi, atzīstot, ka jums nepieciešama palīdzība, un Real QUIT labošanas līdzeklis var sniegt.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*