Royal Gold Mask – Natural Premium ādas kopšanas sejas maska?

Royal Gold Mask

Izstrādāts kā spēcīgs anti-novecošanās serumsRoyal Gold Maskapvieno zelta nanodaļiņas un dabiskos ekstraktus atjaunojošiem ādas kopšanas līdzekļiem. Lūdzu, turpiniet lasīt vairāk par šo strīdīgo zelta ievadīto masku.

Kas ir Royal Gold Mask?

Izmantojot reālos zelta jonus,Royal Gold MaskIzmanto dabiskas sastāvdaļas, lai attīrītu ādu un mazinātu novecojošus simptomus, piemēram, grumbiņas un smalkas līnijas. Antioksidanti ir izplatīti to spējai aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa un citas sastāvdaļas, kas uzlabo elastību un samazina saules bojājumus.
Tomēr zelta priekšrocības nav obligāti pamatotas. Daži dermatologi uzskata, ka tas var samazināt hiperpigmentāciju un pretrunīgu krāsojumu ādā, samazinot iekaisumu un darbojoties kā anti-novecošanās sastāvdaļu.
Tas nozīmē, ka daži pētījumi liecina, ka tā faktiski paātrina novecošanās procesu.
Kaut arī šķiet, ka zelta daļiņas ātri nonāk ādas šūnās, to funkcija nav pilnībā izprotama. Šķiet, ka pēc absorbcijas šīs daļiņas var iestrēgt šūnā, pārtraucot normālas funkcijas, piemēram, kustību, kolagēna veidošanos un šūnu dalīšanos.

Kā darbojas šī zelta maska?

Pēc tam, kad āda ir attīrīta, vienmērīgi uzklāj masku un ļauj tai nožūt 25 minūtes. Viegli noņemiet ar apļveida kustībām.

Sastāvdaļas Royal Gold Mask

Zelts:

Ar strīdīgiem pierādījumiem par plaša mēroga vienošanos par zelta iespējamo ieguvumu ādas kopšanas produktos.

Olīvju eļļa:

Lai gan antioksidanti cīnās pret oksidatīvo stresu, lai atjaunotu šūnas un noņemtu toksīnus, fenoli, kas atrodami arī olīveļļā, uzlabo ādas elastību un novērš grumbu veidošanos.

Žeņšeņa sakne:

Pateicoties atjaunojošajām īpašībām, žeņšeņ stimulē šūnu atjaunošanos un uzlabo elastību gludai, jauneklīgai ādai. Piesaistot ādu, noņemot vides piesārņotājus, šķiet, ka žeņšeņs kavē novecošanās procesu un var piedāvāt saules starojuma aizsardzības priekšrocības.

Ginkgo ekstrakts:

Kā dabisks sauļošanās līdzeklis, ginkgo samazina kaitējumu, ko rada saules iedarbība, vienlaikus samazinot iekaisumu veselīgākai ādai. Daudzos kosmētikas līdzekļos populārais šis ekstrakts parasti tiek izmantots, lai mazinātu novecošanās pazīmes un, šķiet, atvieglo ādas toni.

Kalcijs:

Palielinot ātrumu, kādā šūnas atjaunojas un mirušās ādas šūnas tiek noņemtas, kalcijs veicina jaunāku ādu. Tas var arī nostiprināt ādas šūnas, lai uzlabotu izturību.

Royal Gold Mask cenu noteikšana

Viena tūba ir pieejama par 58 ASV dolāriem, vienkārši aizpildiet tiešsaistes pasūtījuma veidlapu ar vārdu un tālruņa numuru.

Vai jums vajadzētu izmantot Royal Gold Mask?

Pateicoties pretrunīgajam raksturojumam par zelta nanodaļiņu priekšrocībām, patērētāji var vēlēties iegūt vairāk informācijas par šo produktu, ko var izdarīt

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*