Tinedol

Tinedol ir daudzpusīga, jauna pretsēnīšu ziede, kas veic šādas darbības: neitralizē smakas; cīnās ar pēdu sēnītēm; novērš niezi starp pirkstiem; novērš naglu sēnīšu infekciju; noņem pīlingu.Kas atšķir krēms nagu sēni Tinedol no citiem līdzīgiem produktiem? - Ļoti daudz. Lai sāktu, ir vērts atzīmēt, ka tas ir patiešām efektīvs medikaments. Nevienas papildu tabletes, krēmi - jums nav nepieciešams nopirkt visu, veic vienu cauruli Tinedol. Turklāt šī pretsēnīšu ziede patiešām palīdz salīdzinoši īsā laikā. Vienkārši 2 reizes dienā, lai mēģinātu padarīt laiku pieturām, kas jātīra un jāpārklāj, un jūsu problēmas izzudīs pēc 1 nedēļas lietošanas un viena caurule nonāks.

Struktūra

Galvenie komponenti, kas palīdz ātri nokļūt: Climbazole - kavē rauga un baktēriju sēnīšu veidošanos. Tādējādi tas palīdz iznīcināt esošās sēnīšu kolonijas un novērst jaunus. No ārpuses tas visbiežāk tiks atzīmēts sākumā ar pastāvīgu niezi un pēc tam atstājot plankumus. Farnesol ir unikāla sastāvdaļa, kas palīdz dezinficēt ādu, kā arī novērš smagu svīšanu, kas veicina sēnīšu koloniju augšanu. No ārpuses izpaužas kā ādas mīkstināšana un viegls ziedu aromāts. Tokoferols vai E vitamīns ir visu šādu ziedu galvenās sastāvdaļas. Lieliski cīnās ar dusmām un mellēm, kas veicina sēņu saglabāšanu uz pēdas virsmas. Piparmētru ekstrakts pirmo reizi izžāvē slikto smaržu un atdzesē ādu, kas nodrošina vieglu vēsumu un komfortu. Neapšaubāmi arī ir svarīga nozīme, jo laba veselība sekmē ātrāku atveseļošanos.

Lietošanas instrukcija

Faktiski nav nekas grūts, bet mēs centīsimies detalizēti aprakstīt shēmu, tajā skaitā dažas iezīmes, kuras šajā laikā ir iemācījušās ar cilvēku un ārstu viedokli: Pirms turpināt - arī mazgājiet kājas ar ziepēm un ūdeni. Tas attiecas ne tikai uz redzamām piesārņotajām vietām, bet gan uz visu pēdu vispār. Higiēna - ātras atjaunošanās pamats. Pēc mazgāšanas kājas, noslaukiet tās un varat sākt lietot zāles. Pirmo reizi ieteicams lietot diezgan daudz narkotiku un mēģiniet to rūpīgi izlīdzināt, jo īpaši skartajās kāju vietās, neskatoties uz diskomfortu no beršanas. Jo labāk jūs varēsit iegūt krēmu, lai uzņemtu - jo vairāk viņš rīkosies. Tālāk pārliecinieties, ka pagaidiet, līdz krēms ir gandrīz pilnīgi sauss, bet drīzāk to sasmalciniet līdz sauss un pēc tam valkājiet zeķes. Paturiet prātā, ka šādas Jaunumiības laikā jums ir nepieciešams valkāt tikai tīras zeķes un apavus, tāpēc vairāk un vairāk mēģiniet rūpēties par tīrību "apģērbu kājām" un kurpes, kuras jūs valkāja nekā jebkad.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*