Tinedol

Kas tas ir?

Tinedol ir aktuāls līdzeklis kāju ziedes formā, kas darbojas pret sēnīti, smaržu un niezi, kas rūpējas par ādu. Patentētās aktīvās formulas sastāvā ir dabiskās sastāvdaļas: Climbazole, Farnesol Tinedol, ēteriskās eļļas un vitamīni. Ražotājs pievērš īpašu uzmanību Tinedol jauninājumam un efektivitātei un palīdz ziedi pret dažādu etioloģiju nagu vai kāju mikozi. Iekārta pabeidza nepieciešamos pētījumus, ir kvalitātes sertifikāts

Struktūra

Formulu un ziedes aktīvās sastāvdaļas ir: Climbazole un Farnesol Tinedol, kas iznīcina sēnītes; Tinedol satur augu ēteriskās eļļas, vasku, glicerīnu, lanolīnu, lai mīkstina kāju ādu un labāk uzsūkst ziedi; E vitamīns - uzturam, pīlinga novēršanai un ādas mitrināšanai ilgtermiņā; Piparmētru ēteriskā eļļa atdziļo nogurušas pēdas, atsvaidzina un dod patīkamu aromātu. Nav nekas liekas un dārgas ziedes, bet tajā pašā laikā šis sastāvs ir pietiekošs, lai efektīvi apkarotu sēnītes un nepatīkamos simptomus, ko tas izraisa.

Lietošanas instrukcija

Ražotāji iesaiņo preci ērtās caurulēs, un ailē jābūt norādījumiem par Tinedolzieda lietošanu. Ja sekojat norādījumiem, apstrāde izskatās šādi: Lietojiet produktu uz sausas ādas 2 reizes dienā. Noslaucīt, līdz tā pilnīgi uzsūcas. Neskalojiet.

Kā tas strādā?

Katrs Tinedol ziedes komponents pozitīvi ietekmē dziedināšanas procesu un ievērojami paātrina to. Instrumenta princips: āda un naglas mīkstina, palielinās penetrācijas spēja (ziede uzsūcas un darbojas dziļi). To veicina lanolīns, glicerīns un vasks, kas ir produkta daļa; Ragveida ādas pārslas ātrāk, paātrinot sēnīšu noņemšanas procesu. Efektivitāti nodrošina eļļas un E vitamīns; Plaisas dziedina, pateicoties tam pašam E vitamīnam, kas nozīmē, ka sēnītēm nav laika to vairoties; Kairināta āda nomierina, nātrene izzūd ēterisko eļļu dēļ, kam piemīt pretiekaisuma un dzesēšanas īpašības; Tā kā tas bloķējas un novērš pārmērīgu svīšanu, izzūd smarža. Efekts tiek sasniegts caur piparmētru ēterisko eļļu; Sēne tiek iznīcināta divu sastāvdaļu dēļ: Farnezola Tinedol un Klimbazols.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*