UpSize – krūšu palielināšanas krēms – atsauksmes, viedokļi, cena

UpSize - krūšu palielināšanas krēms - atsauksmes, viedokļi, cena

Upsizeir moderns krēms, kas ietekmē krūšu izmēru. Daudzu speciālistu izstrādātās unikālās kombināciju kombinācijas pierāda krējuma kvalitāti. Tas ir ieteicams visiem tiem, kuriem ir komplekss krūšu lieluma dēļ.

Kāda ir UpSize krēma sastāvs?

Deoksimikrostrols- no augiem iegūta ķīmiska viela, kas imitē hormona estrogēna bioloģisko aktivitāti. Miroestrol pirmo reizi tika izolēts no Taizemes herb Pueraria mirifica 1960. gadā, un tika uzskatīts, ka tā ir atbildīga par augšanas iespējamām atjaunojošām īpašībām. iroestrol un deoxymiroestrol ārstēšana ievērojami palielināja dzemdes svaru un apjomu. Turklāt abi šie fitoestrogēni inducēja CYP2B9 ekspresiju un nomāca CYP1A2 ekspresiju, kā paredzēts.
Pueraria mirifica- viens pētījums liecina , ka 70 procenti no sievietēm, kuras lieto pueraria mirifica pamanīt viņu krūšu izmēru pieaugumu. Tas ne tikai palielina krūšu izmēru, bet arī var samazināt striju izskatu.

Rožu ēteriskā eļļa- izgatavots, ekstrahējot Rosa damascena, un pētnieki ir atklājuši, ka tajā ir vairāki terapeitiskie savienojumi, kas pazīstami veicina dziedināšanu organismā. Cits iemesls rožu ēteriskās eļļas izmantošanai ādas veselībai ir tās neķītrās spējas palielināt ādas caurlaidību.

breast enlargement cream

Vai UpSize palielinās manu krūtis?

Deoksimikrostrols ir svarīgs krēma sastāvdaļa, kas balstās uz Wikipedia datiem, var būtiski ietekmēt blakus pieprasītajam krūts izmēram. Ražotājs nodrošina, ka krēms ir ļoti efektīvs. Protams, ir svarīgi regulāri lietot krēmu pēc ražotāja.
Papildinājuma ietekme ne vienmēr ir vienāda un var atšķirties no tā, kas norādīta lapā. Piedāvātie līdzekļi (spirāles oriģināls) nav panaceja, tas ir papildinājums. Veselības problēmu gadījumā konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Informācija par produktu nāk no Wikipedia un ražotāja. Šīs vietnes saturs nav nekāds padoms, ieskaitot uzturu vai veselību, un operators nav atbildīgs par vietnes satura izmantošanas sekām.

UpSize

Order today and get free shipping and satisfaction guarantee

50% Only today!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*