Vidukļa apmācības pārskats – Vai korsetee treneri strādā?

Vidukļa apmācības pārskats

Vidukļa treniņšir viena no jaunākajām crazes uztura un vingrinājumu kopienā. Daži cilvēki saka, ka tas ir labākais veids, kā ātri iegūt seksīgu smilšu pulksteņa skaitli. Citi saka, ka tas kaitē jūsu veselībai, apdraudot jūsu orgānus un ķermeņa funkcijas.
Daudzi vēlas uzzināt, vai tas ir dzīvības uzbrukums vai pārdevēja iedoma - mēs cenšamies demonstrēt, kādi jostas treneri to dara un kā korsetes cinčeri patiešām strādā.
Mēs zinām lielu daļu no sabiedrības pieprasījuma un ieskicējusi izmeklēšana ir saistīta ar Kim Kardashian ikonu skaitli, bet vai tas nozīmē, ka tas ir darbs jums?
Uzziniet visu, kas jums jāzinaVidukļa treniņššodienkim-kardashian-waist-training

Kas ir vidukļa apmācība?

Vidukļa treniņš ir apģērba ierobežojošas apģērba apģērbs, lai sasniegtu vēlamo ķermeņa formu. Gadosmitā gadsimta astoņdesmitajos gados sievietes valkāja korsetes, lai piespiestu viņu ķemmītes vēlamā formā. Vidukļa apmācība balstās uz līdzīgu ideju.
Sievietes, kas apvelk ar vilnas apģērbu, varēs nēsāt korsetes dažas stundas dienā. Tad viņi pakāpeniski pievelk šo korsetu, valkājot to līdz 18 stundām dienā, tostarp sporta zālē.
Medmāsu apmācības atbalstītāji apgalvo, ka tā ir pārbaudīta un pārbaudīta metode, kā veidot ķermeni tieši tā, kā jūs to vēlaties.
Tomēr kritiķi to saucbīstama un neefektīva.

Jostas treneru priekšrocības

Viduvēju treniņu atbalstītāji apgalvo, ka viņiem ir vairākas unikālas un spēcīgas priekšrocības, tostarp visas šīs:
- Sasniegt pievilcīgu smilšu pulvera formu un skulpt jūsu ķermeņa tieši tā, kā jūs to vēlaties meklēt
- Samazini vēderu, lai jūs ēdat mazāk kopējo kaloriju

- Nostipriniet savu ķermeni jaunā formā, ievērojot korsešu stingrību
- Uzlabot stāju
Tie patiešām patīk vidukļa apmācības atbalstītāji: viņi ignorē zinātnisko pierādījumu trūkumu un apgalvo, ka viņi patiešām varēja piedzīvot svara zudumu, vienlaikus valkājot viņu korsetes.

Ierobežoti zinātniskie pierādījumi par korsešu apmācības atbalstu

Diemžēl par vidusmēra apmācību atbalstītājiem neviens no iepriekš minētajiem ieguvumiem nav pārbaudīts vai pierādīts. Nav zinātnisku pierādījumu tam, ka, piemēram, vidukļa apmācība samazinās jūsu kuņģi.
Nav arī pierādījumu tam, ka sievietes ķermenis saglabās korsete pēc tam, kad tā būs noņemta.
Būtībā, ja vēlaties saglabāt svara zuduma rezultātus, kurus esat "sasniegts", valkā korseti, jums vienmēr būs jāvalkā korsete. Pretējā gadījumā organisms dabiski paplašināsies līdz sākotnējai formai.

Kāpēc korsetes cinčeri var būt bīstami?

Waist Training Side Effects
Lielākā daļa medicīnas speciālistu piekrīt, ka vidukļa apmācība ir bīstama prakse visu šo iemeslu dēļ:
- Kad korsete izspiež ķermeņa ārpusi, tas arī nospiež iekšējos orgānus. Pārmērīgs spiediens uz iekšējiem orgāniem var radīt nopietnas briesmas veselībai.
- Ja, piemēram, plaušas nevar pienācīgi paplašināties, tas palielina pneimonijas risku. Tāpat arī jūsu ķermenim ir grūtāk iegūt vajadzīgo skābekli, kas ir īpaši bīstams, kad atrodaties sporta zālē.
- Ja kuņģa un resnās zarnas nespēj paplašināties, tiek pierādīts, ka tas palielina hronisku aizcietējumu un grēmas risku.
- Pastāvīgi ierobežojot ribiņas un muskuļus, var radīt zilumus virs ķermeņa augšdaļas un pastāvīgas, hroniskas sāpes - pat pēc tam, kad esat noņēmis korsete.
- Viens no visnopietnākajiem bojājumiem korsetes lietošanā ir tas, ka tas var samazināt asins plūsmu uz sirds un no tās. Tas var radīt reiboni un ģīboni. Atpakaļ 18. gadsimtā viņiem bija iemesls ģībonis: sievietes sabruka uz šiem dīvāniem, jo viņu korsetes bija pārāk stingras.
Tātad, kur ir visi ieguvumi no vidukļa apmācības nāk no? Kritiķi apgalvo, ka korsete vienkārši liek sievietei ēst mazāk pārtikas, kas neizbēgami izraisīs svara zudumu.
Pēc tam, pacelšot no korseša, viņas viduklis, protams, paplašināsies līdz sākotnējam izmēram, un viņa sāks ēst vairāk - tāpēc ieguvumi ir vairāk pamanāmi, valkājot korseti.

Kim Kardashian's vidukļa apmācības korsete

Daudzi no jums ir šeit, jo jūs esat dzirdējuši par Kim Kardashian's vidukļa mācību korsete. Kā pasaules slavenākajā armēņu-amerikāņu iegūst šādas seksīgas līknes? Viņa valkā korseti.
Kim K ir ievietojis dažus attēlus par sevi Instagram, kas strādā korsetā. Viņa apgalvo, ka valkā korsešu 6 nedēļas vienlaikus baudīt spēcīgus svara zaudēšanas pabalstus un izkropļotas līknes.
Ir svarīgi atzīmēt, ka Kim K faktiski nepārdod savu korsete. Tā vietā viņa reklamē dažu citu uzņēmumu korsetes. Plašāku informāciju skatiet sadaļā "Kur nopirkt korsete".

Ziņkārīgais Cathie Jung, sieviete ar pasaules mazāko vidukli

Jūs, iespējams, neesat dzirdējuši par Cathie Jung. Tomēr jūs, iespējams, esat redzējuši attēlus: pašlaik viņai ir Guinnessas pasaules rekords, kam ir vissliktākā jostasvieta pasaulē.
Saskaņā ar Cathie oficiālo tīmekļa vietni, viņas viduklis ir "apmēram tikpat liels kā regulāra burka majonēzes." Viņa valkā vienu korsešu 24 stundas diennaktī un viņam pieder aptuveni 100 citu korsete, kurus viņa izmanto periodiski.
Cathie sevi sauc par korsetes karalieni, un viņas viduklis ir smieklīgi maza. Tomēr, tā kā viņa valkā korseti 24 stundas dienā, viņas viduklis, iespējams, atgriezīsies dabiskajā formā.
Jebkurā gadījumā, ja esat redzējis Cathie Cattie bildes, jums jāapzinās, ka viņa ir veikusi intensīvu treniņu ar jostasvietu: ja vien jūs nevēlaties valkāt vienu korsete 24 stundas diennaktī un desmitiem citu korsetu visu nedēļu un nekad izņemiet šos korsetes, jūs drīz tā nemeklēsit.

Kur nopirkt korsešu

Pateicoties Kim Kardashian, Amber Rose un citām slavenībām, nesen tika pievērsta uzmanība korsetei.
Nav pārāk daudz mazumtirgotāju, kas pārdod korsetes. Tomēr divi no lielākajiem nozares uzņēmumiem:
Hourglass Angel (HourglassAngel.com) un vidukļa banda Society (WhatsAWaist.com), kā arī visi citi, kas pieejami Amazon.
Otrais, Waist Bang Society, ir pārdevis savus produktus Kim Kardashian, Amber Rose, Black Chyna un citām slavenībām. Viņi pārdod tradicionālos korsetes, kā arī pilnus papēdi krūtīs "jostas veidotāja" tērpiem.
Vidukļa banda sabiedrība korsetes sākas no 125 $. Hurglaslāņa eņģelis piedāvā konkurētspējīgāku cenu, ar tādiem korsetēm kā Ann Chery treniņu joslas vestes treneris, sākot no 55 $.

Kā uzsākt vidukļa treniņu

Saskaņā ar jostas treniņu atbalstītājiem, viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāatceras, kad jostasvietas treniņš ir nostiprināt savu kodolu. Pretējā gadījumā korsete sagrauj jūsu iekšējos orgānus un izraisīs smagus zilumus, sāpes un ilgtermiņa ietekmi uz veselību.
Tāpēc pārliecinieties, vai jums ir spēcīgs abs pirms sākat - vai pārliecinieties, ka galvenā kārtība ir kritiska jūsu treniņa daļa, kad valkā savu korsete.
Atbalstītāji arī iesaka tikai 6 nedēļas ilgu korsetes valkāšanu, lai izvairītos no ilgtermiņa ietekmes uz veselību.
Citas lietas, ko ņemt vērā, veicot vidukļa treniņu, ka, lietojot korseti, jums, visticamāk, būs urīnpūšļa un izsalkuma problēmas: daudzi lietotāji ziņo, ka viņiem ir jāiejauts daudz biežāk nekā parasti: jūsu urīnpūsli vienkārši nav pietiekami daudz vietas, lai paplašinātu.
Citi lietotāji arī ziņo par izsalkuma sajūtu visu laiku, bet nespēj ēst sakarā ar vēdera lielumu. Tas ir labi, ja jūs mēģināt stingri ierobežot savu kaloriju skaitu, bet tas var radīt zināmu garastāvokli un temperaments problēmas, cita starpā ietekmi uz veselību.
Kad jūs esat rūpējušies par šīm prasībām un ierobežojumiem, katru dienu vienkārši nēsājiet korsete ap jūsu jostasvietu, pievelciet to vietā, kur tas ir neērti.

Kam vajadzētu izmēģināt vidukļa treniņu?

Vēdera apmācība šķiet tā, ka būtu jēga: šķiet saprātīgi domāt, ka ķermeņa vidusdaļas izspiešana 18 stundas dienā galu galā noved pie ilgtermiņa fizioloģiskām izmaiņām.
Tomēr šajā apgalvojumā nav zinātnisku pierādījumu. Klīniskajos un zinātniskajos pētījumos nekad nav norādīts, ka korsetes nēsāšana var izraisīt ilgstošas izmaiņas jūsu ķermeņa formā.
Tas tiek teikts, jūs varat ļaut cilvēkiem domāt, ka jūs esat izdomāts, nekā jūs faktiski esat, valkā korseti. Korsetes var tikt diskrēti nēsātas drēbēs, lai saplacinātu jūsu vēderu un akcentētu jūsu krūtis un siksnas.
Tiklīdz jūs izņemsiet no korsetes, jūs pamanīsit, ka jūsu ķermenis atgriezīsies dabiskajā stāvoklī - līdz jūs atkal sākat vingrinājumu.

Waist Trainer

Order today and get free shipping and satisfaction guarantee

50% Only today!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*