Zerosmoke

Kas tas ir?

Biomagnets Zerosmoke ir viena no tirgū visbiežāk izmantotajām anti-nikotīna piedevām. Ražotāji apgalvo, ka ar viņu palīdzību jūs beidzot varat tikt galā ar slikto ieradumu, un to izdarīt nebūs grūti. Ja jūs arī vēlaties to izmēģināt gadījumā, un vēlaties uzzināt, kas ir Zerossocom komplekts, tālāk norādītās instrukcijas.

Struktūra

Augšējais magnētu slānis sastāv no zelta pārklājuma (24 karāti), kas novērš alerģiskas ādas reakcijas. Magnēti izdarīt spiedienu uz konkrētu punktu auskariņa, kas ir identisks akupunktūrai. Magnetu valkāšanas rezultātā sākas atsevišķu smadzeņu daļu aktivizēšana, kas ietekmē personas atkarību no tabakas.

Lietošanas instrukcija

Ņemot savstarpējas pievilcības īpašības, magnēti stingri tur pie auss. Auss iekšējā daļā tiek ievietots mazāks magnēts, un magnētam jāpielieto vairāk no ārpuses. Izmantojiet ierīci Zeroskom katru dienu, apģērba ilgumam jābūt četrām stundām. Mazāk par divām stundām magnētisko līdzekļu lietošanai nav ieteicams, bet vislabāk, ja to ietekmē, pacients, ja iespējams, atrodas atpūtas stāvoklī.

Atsauksmes

  • Drošība:
  • Piegādes ātrums:
  • Kopumā:

Kur nopirkt?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*