ZeroSmoke

ZeroSmoke - atstājiet smēķēšanu un sāciet dzīvot

Zerosmoke ir droša terapija visiem tiem, kas vēlas atmest smēķēšanas cigaretes.
Divas biomasas ir jānovieto ārējā auss vietā. Jūs varat doties uz ikdienas aktivitātēm, ievietojot šo magnētu savā ausī. Tas samazinās jūsu vēlmi smēķēt dramatiski.

ZeroSmoke sastāvdaļas

Tā kā Zerosmoke nav norīts, tam nav sastāvdaļu saraksta. Zobu dūmu komplekts bio magnētiem ir pārklātas ar 24 karātu zeltu, pārliecinoties, ka cilvēkiem, kuri ir alerģija pret lētākiem metāliem, magnētiem ir mazāka tendence uz ādas reakciju.

Kāpēc ZeroSmoke atšķiras no visiem citiem produktiem jebkurā gadījumā?

ZeroSmoke izmanto divus biomagnetos. Sekojošie ieguvumi nodrošina ZeroSmoke efektīvu ārstēšanu, lai atbrīvotos no smēķēšanas.

  • Tai ir lielāks panākumu novērtējums salīdzinājumā ar citiem aizsardzības līdzekļiem.
  • Tas ir dabiskāks līdzeklis. Tas nesatur ķimikālijas un alerģiskas sastāvdaļas.
  • Tā nav gumija vai tablete, kuru jūs varat aizmirst katru dienu.
  • Tas ir komplektā ar visu mūžu. Jums katru nedēļu nav jāpērk piegāde.
  • Tā ir izturīga pret muļķi. Izmantojiet rokai, lai sadalītu magnētus.
  • Tas nesniedz nepatiesus solījumus un nesaņem jūsu cerības.
  • Tas ir lielisks produkts, kuru izmēģināt, kad esat zaudējis cerību atmest smēķēšanu.

Izmantojot ZeroSmoke magnētus

Zerosmoke nav nolietojies vai nav nepieciešamas turpmākas piegādes, tāpēc pēc sākotnējā produkta saņemšanas nevajag pasūtīt kaut ko. Bio magnētiem katru dienu jātērē trīs līdz četras stundas, parasti dažas stundas katru dienu un vēl dažas stundas vēlāk dienā. Sākotnēji magnēti atrodas no kreisās auss; Tomēr, ja šī auss kļūst maiga, magnētus var pārslēgt uz citu ausu.
Uzņēmums apgalvo, ka Zerosmoke nedrīkst izmantot neviens, kam ir elektrokardiostimulators, defibrilators, implantēts insulīna sūknis vai jebkura cita elektromedicīniska ierīce, pēc tam, kad Zerosmoke magnētiskās īpašības var traucēt šo ierīču darbību. Turklāt gaidot, ka mātēm nevajadzētu lietot Zerosmoke.

Pērciet ZeroSmoke

Sistēmu var iegūt, izmantojot ražotāja vietni, saistītas tīmekļa vietnes un bezmaksas kontakta numuru. Kamēr programma atgriezīsies no 39,95 ASV dolāriem un tiks piegādāta 6,95 ASV dolāri, ražotājs piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu piedāvājumu. Klienti samaksās tikai piegādes cenu 6,95 ASV dolāri (vai 16,95 ASV dolāri Kanādai), un bez maksas būs pieejams produkts un rokasgrāmata divas nedēļas. Gadījumā, ja produkts tikko netiek atgriezts 18 dienu laikā (to piegāde ir 4 dienas),) Zerosmoke uzlādēs no maksas karti par pilnu cenu 39,95 ASV dolāri.
Uzņēmums piedāvā 30 dienu garantiju, saskaņā ar kuru klienti, kuri nav apmierināti, var atgriezt preci viena mēneša laikā, lai saņemtu pilnu kompensāciju, neieskaitot piegādes izmaksas. Bez tam ir pieejams unikāls piedāvājums, izmantojot bezmaksas tālruņu pasūtīšanas sistēmu, kurā klienti var nopirkt otru Zerosmoke ierīci draugiem vai radiniekiem.

Scam?

Arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma piedāvājums ir saistīts ar daudzām sūdzībām no klientiem. Daudzi cilvēki jau ir iekasējuši pilnu 39,95 ASV dolārus par preču piegādi, ja viņi cenšas pasūtīt Zerosmoke, izmantojot 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, dažreiz pat redzot visu maksu par viņu maksājuma karti, pirms produkts tika faktiski piegādāts. Tīmekļa vietnē ir daudz lapu, kas veltīta "nulles dūmu scam".

Secinājums

ZeroSmoke izmantošana nebūs atstājusi nekādas blakusparādības. Tas ir ļoti viegli izmantot, jums nebūs grūti ielikt to katru dienu. Ja jums patīk pakāpenisks, bet pat efektīvāks veids, kā samazināt vai likvidēt smēķēšanu, izmantojiet daudzus ZeroSmoke priekšrocības.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*